UMÝVANIE AUTA
Pri čistení vozidiel dbáme na vysokú kvalitu poskytovaných služieb,
tak ako pri všetkých našich službách. Všetky čistiace úkony sú vykonávané ručne.

auto, umývanie áut, autoumyváreň, čistenie, tepovanie, upratovanie, špinavé auto, auto od blata, auto myčka

Rýchloservis
Ponúkame Vám nasledovné služby rýchloservisných služieb:

Pravidelné servisné prehliadky vozidiel – ide o intervalové servisné prehliadky, ktoré sa štandardne vykonávajú na vozidlách každých 15.000 km alebo raz ročne. Respektíve tak ako to uvádza výrobca Vášho vozidla, alebo ako máte nastavený samotný servisný interval vo Vašom aute. Takáto servisná prehliadka obsahuje výmenu oleja, olejového, vzduchového, kabínového a palivového filtra, výmena sviečok/žhavičov, kontrola chladiacej a brzdovej kvapaliny.

Rýchloservis bŕzd – v prípade rýchloservisu bŕzd ide hlavne o výmenu brzdového obloženia, brzdových kotúčov, prípadne brzdovej kvapaliny. Tieto výmeny je nutné robiť ak Vám auto signalizuje opotrebenie brzdového obloženia, alebo keď pri brzdení počujete škrenie kovu. Vieme Vám brzdy aj iba skontrolovať a povedať Vám akú maju ešte zhruba životnosť.

Klimatizácie – základný servis klimatizácií zahŕňa odsatie starého oleja z kompresora a tiež odsatie starého chladiva, vákuový test klimatizačného systému, plnenie novým olejom a chladivom, test funkčnosti kompresora. Takýto servis klimatizácií je dobré robiť minimálne raz za 2 roky a to aj v prípade, že klimatizácia funguje normálne, nakoľko olej v kompresore sa chodom klimatizácie stráca a je nutné ho doplniť aby sa kompresor nezadrel.

Všetky ďalšie servisne služby – pokiaľ máte záujem o akúkoľvek ďalšiu opravu Vášho vozidla, stačí keď sa na nás obrátite. Vykonávame totiž všetky opravy a servisné služby. Pozrite kolónku AUTOSERVIS.

Ceny a služby
Servisná prehliadka KOMPLET

25,- Eur s DPH – cena iba za prácu
Trvanie: do 90 minút – podľa vozidla

Zahŕňa: výmenu oleja, olejového, vzduchového, kabínového a palivového filtra, výmena sviečok/žhavičov (podľa potreby), kontrola chladiacej a brzdovej kvapaliny, vizuálna kontrola bŕzd, podvozku, nápravy, výfukového systému a karosérie, vynulovanie servisného intervalu, záznam do servisnej knižky.
Pozn.: orientačná konečná cena takejto prehliadky vrátane materiálu je zhruba v rozmedzí od 100 – 150 Eur v závislosti od vozidla.

Plnenie KLIMATIZÁCIE

35,- Eur s DPH – cena vrátane materiálu a chladiva
Trvanie: do 30 minút – podľa vozidla

Pozn.: cena je konečná a nedoplácate nič za gramáž oleja alebo chladiva bez ohľadu na auto a veľkosť klimatizačného systému. V cene je tiež dezinfekcia potrubí rozvodu vzduchu v kabíne.

Výmena OLEJa

10,- Eur s DPH – cena iba za prácu
Trvanie: do 20 minút

Pozn.: zahŕňa výmenu oleja a olejového filtra, vymazanie intervalu a záznam do servisnej knižky

Výmena BRZDOVÉ OBLOŽENIE

15,- Eur s DPH – cena iba za prácu
Trvanie: do 30 minút – podľa vozidla

Výmena BRZDOVÉ KOTÚČE

15,- Eur s DPH – cena iba za prácu a jednu nápravu
Trvanie: do 30 minút – podľa vozidla

Pozn.: pri výmene kotúčov sa odporúča vymeniť aj brzdové obloženie za nové

Výmena BRZDOVÁ KVAPALINA

20,- Eur s DPH – práca vrátane materiálu
Trvanie: do 30 minút

Výmena FILTER akýkoľvek

5,- Eur s DPH – cena iba za prácu

Výmena SVIEČOK

10,- Eur s DPH – cena iba za prácu

Výmena PREVODOVÝ OLEJ

15,- Eur s DPH – cena iba za prácu

Výmena ŽIAROVKY (nie xenon)

5,- Eur s DPH – cena iba za prácu

Na všetky servisné úkony je potrebné sa objednať telefonicky
alebo e-mailom.


Ku všetkým servisným úkonom Vám vieme dodať samozrejme aj materiál podľa Vašich prianí, no tiež je možné si k nám priniesť aj vlastný materiál (v takomto prípade ale dávame záruku iba na prácu, prípadné škody spôsobené Vašim materiálom neakceptujeme).

Zákaznícky komfort

Nakoľko nám záleží na Vašom pohodlí, poskytujeme pre Vás pri objednávke akýchkoľvek služieb s konečnou cenou vyššou ako 20,- Eur nasledovné služby ZDARMA:
  • PICK UP – Vaše auto si preberieme u Vás na adrese, v rámci Bratislavy, ktorú si určíte a po vykonaní Vami objednaných služieb Vám ho na rovnakú adresu privezieme. To celé zdarma pri objednávke nad 20,- Eur.
  • ODVOZ A DOVOZ ZÁKAZNÍKA – v prípade, že Vám služba PICK UP nevyhovuje, môžete svoje vozidlo priviesť k nám sami a pokiaľ to bude potrebovať tak Vás odvezieme kam si určíte v rámci Bratislavy. Táto služba je taktiež zdarma pri objednávke nad 20,- Eur.
Otváracie hodiny
PONDELOK - PIATOK:
08:30 - 18:00
SOBOTA:
na objednávku prijatu do piatku
NEDEĽA:
zatvorené
REFERENCIE
Okrem množstva individuálnych zákazníkov, ktorí využívajú naše služby,
sú našimi zákazníkmi aj nasledovné spoločnosti: